OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: more
nn: meir

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Continue
nn: Hald fram

en: All
nn: Alle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: User account
nn: Brukarkonto

en: - All -
nn: - Alle -
