OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: more
oc: mai

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Continue
oc: Contunhar

en: All
oc: Tot

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Sort by
oc: Triar per

en: Token
oc: Geton (token)

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Embed
oc: Integrat

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
