OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
