OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: more
pl: więcej

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: All
pl: Wszystko

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Token
pl: Wzorzec

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Server
pl: Serwer

en: Application
pl: Aplikacja

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Embed
pl: Osadzony

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
