OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: more
ps: نور

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Password
ps: پټ توری

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: OK
ps: سمه ده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
