OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: more
ru: ещё

en: Edit
ru: Редактировать

en: Links
ru: Ссылки

en: Reset
ru: Сбросить

en: Password
ru: Пароль

en: Continue
ru: Продолжить

en: All
ru: Все

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Token
ru: Токен

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Apply
ru: Применить

en: Server
ru: Сервер

en: Application
ru: Приложение

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Embed
ru: Вставить

en: User account
ru: Учётная запись пользователя

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
