OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
