OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: more
si: තවත්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
