OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: more
sk: viac

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Password
sk: Heslo

en: Continue
sk: Pokračovať

en: All
sk: Všetky

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Embed
sk: Vložiť

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
