OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: more
sl: več

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: All
sl: Vsi

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: User account
sl: Uporabniški račun
