OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: more
sq: tjetër

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: All
sq: Të gjitha

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
