OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: more
ta: மேலும்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: All
ta: எல்லா

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: OK
ta: சரி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: Embed
ta: உட்பொதி

en: User account
ta: பயனர் கணக்கு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
