OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: more
te: మరిన్ని

en: Edit
te: మార్చు

en: Links
te: లంకెలు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: All
te: అన్నీ

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: OK
te: సరే

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా

en: - All -
te: - అన్ని -
