OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: View
ar: عرض

en: Continue
ar: متابعة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: All
ar: الكل

en: Never
ar: أبدا

en: Last access
ar: آخر وصول

en: OK
ar: موافق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
