OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: more
ast: más

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: View
ast: Vista

en: Continue
ast: Siguir

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Never
ast: Nunca

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
