OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: more
be: болей

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: View
be: Праглядзець

en: Continue
be: Працягнуць

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Never
be: Ніколі

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: User account
be: Рахунак карыстальніка
