OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: more
bs: još

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: View
bs: Pregled

en: Continue
bs: Nastavi

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
