OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: more
da: mere

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: View
da: Vis

en: Continue
da: Fortsæt

en: Created
da: Oprettet

en: Create
da: Opret

en: All
da: Alle

en: Never
da: Aldrig

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Token
da: Symbol

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: User account
da: Brugerkonto

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
