OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: more
et: veel

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: View
et: Kuva

en: Continue
et: Jätka

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Last access
et: Viimane külastus

en: OK
et: Olgu

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Embed
et: Manus

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
