OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: more
fi: lisää

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: View
fi: Näytä

en: Continue
fi: Jatka

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: All
fi: Kaikki

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token
fi: Muuttuja

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Server
fi: Palvelin

en: Application
fi: Sovellus

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Embed
fi: Upota

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: Incorrect password.
fi: Virheellinen salasana.
