OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: View
hy: Դիտել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Never
hy: Երբեք

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: User account
hy: Պրոֆիլ
