OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (26 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: more
id: selengkapnya

en: Edit
id: Sunting

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Password
id: Sandi

en: View
id: Lihat

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Created
id: Dibuat

en: Create
id: Buat

en: All
id: Semua

en: Never
id: Tidak pernah

en: Last access
id: Akses terakhir

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Embed
id: Lekatkan

en: User account
id: Keanggotaan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
