OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: more
ja: 続き

en: Edit
ja: 編集

en: Links
ja: リンク

en: Reset
ja: リセット

en: Password
ja: パスワード

en: View
ja: ビュー

en: Continue
ja: 継続

en: Created
ja: 作成

en: Create
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Never
ja: なし

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Token
ja: トークン

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: Server
ja: サーバー

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Embed
ja: エンベッド

en: User account
ja: ユーザーアカウント

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
