OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: View
km: មើល

en: Continue
km: បន្ត

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Never
km: កុំ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ
