OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: more
lv: vairāk

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: View
lv: Skatīt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Never
lv: Nekad

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Embed
lv: Iekļaut

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
