OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: more
ro: mai multe

en: Edit
ro: Editați

en: Links
ro: Legături

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: View
ro: Afişează

en: Continue
ro: Continuare

en: Created
ro: Creat

en: Create
ro: Crează

en: All
ro: Toate

en: Never
ro: Niciodată

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Token
ro: Simbol

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Embed
ro: Încorporat

en: User account
ro: Cont utilizator

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Scopes
ro: Scopuri

en: Master
ro: Expert
