OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: more
sv: mer

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: View
sv: Visa

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Created
sv: Skapad

en: Create
sv: Skapa

en: All
sv: Alla

en: Never
sv: Aldrig

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Embed
sv: Bädda in

en: User account
sv: Användarkonto

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Scopes
sv: Omfattningar

en: Token type
sv: Typ av ersättningstecken

en: Master
sv: Huvud

en: Incorrect password.
sv: Ogiltigt lösenord.
