OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: more
tr: daha fazla

en: Edit
tr: Düzenle

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: View
tr: Görüntüle

en: Continue
tr: Devam et

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Create
tr: Oluştur

en: All
tr: Tümü

en: Never
tr: Asla

en: Last access
tr: Son erişim

en: OK
tr: Tamam

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Token
tr: Simge

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Embed
tr: Göm

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
