OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Continue
ca: Continua

en: All
ca: Tot

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Application
ca: Aplicació

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Embed
ca: Incrustra

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
