OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: more
cy: mwy

en: Edit
cy: Golygu

en: Links
cy: Dolenni

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: View
cy: Gweld

en: Continue
cy: Parhau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Create
cy: Creu

en: All
cy: I gyd

en: Never
cy: Byth

en: Last access
cy: Mynediad diwethaf

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
