OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: more
fr: plus

en: Edit
fr: Modifier

en: Links
fr: Liens

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Password
fr: Mot de passe

en: Continue
fr: Continuer

en: All
fr: Tout

en: Last access
fr: Dernier accès

en: Sort by
fr: Trier par

en: Token
fr: Jeton (token)

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Server
fr: Serveur

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Embed
fr: Intégré

en: User account
fr: Compte utilisateur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
