OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: more
hi: और भी

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Links
hi: लिंक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Continue
hi: जारी रखें

en: All
hi: सभी

en: Last access
hi: अंतिम पहुंच

en: OK
hi: ठीक है

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: User account
hi: सदस्य खाता

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
