OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: more
jv: pepaké

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: View
jv: Tampilan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Never
jv: Ora tahu

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: User account
jv: Akun panganggo

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
