OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: more
ka: მეტი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Password
ka: პაროლი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Never
ka: არასდროს

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
