OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: View
th: ดู

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Never
th: ไม่เคย
