OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: OK
ug: جەزملەش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: - All -
ug: ھەممىسى
