OAuth2 API Tokens (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: more
uk: ще

en: Edit
uk: Редагувати

en: Links
uk: Посилання

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: View
uk: Перегляд

en: Continue
uk: Продовжити

en: Created
uk: Створено

en: Create
uk: Створити

en: All
uk: Все

en: Never
uk: Ніколи

en: Last access
uk: Останній доступ

en: OK
uk: Гаразд

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Token
uk: Замінник

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Server
uk: Сервер

en: Application
uk: Програма

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Embed
uk: Вбудоване

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Scopes
uk: Області

en: Master
uk: Головне

en: Incorrect password.
uk: Некоректний пароль.
