OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: edit
cs: upravit

en: Class
cs: Třída

en: New user: %name (%email).
cs: Nový uživatel: %name (%email).
