OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: edit
fi: muokkaa

en: Class
fi: Luokka

en: Scope
fi: Kohde

en: New user: %name (%email).
fi: Uusi käyttäjä: %name (%email).
