OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: edit
nl: bewerken

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Class
nl: Klasse

en: Scope
nl: Bereik

en: New user: %name (%email).
nl: Nieuwe gebruiker: %name (%email).
