OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: edit
da: redigér

en: Client ID
da: Klient ID

en: User settings
da: Brugerindstillinger

en: Server settings
da: Serverindstillinger

en: Scope
da: Dækning

en: New user: %name (%email).
da: Ny bruger: %name (%email).
