OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Miscellaneous settings
de: Verschiedene Einstellungen

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: edit
de: Bearbeiten

en: Client ID
de: Client-ID

en: User settings
de: Benutzereinstellungen

en: Server settings
de: Servereinstellungen

en: Scope
de: Anwendungsbereich

en: New user: %name (%email).
de: Neuer Benutzer: %name (%email).

en: Client secret
de: Client-Geheimnis
