OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Miscellaneous settings
es: Opciones diversas

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: edit
es: editar

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: User settings
es: Opciones de usuario

en: Server settings
es: Configuración del servidor

en: Scope
es: Ámbito

en: New user: %name (%email).
es: Nuevo usuario: %name (%email).
