OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: edit
fa: ویرایش

en: User settings
fa: تنظیمات کاربری

en: Server settings
fa: تنظیمات سرور

en: New user: %name (%email).
fa: کاربر جدید: %name (%email).
