OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: edit
gl: editar

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Server settings
gl: Configuración do servidor

en: New user: %name (%email).
gl: Novo usuario: %name %email.
