OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: edit
hu: szerkesztés

en: User settings
hu: Felhasználó beállításai

en: Server settings
hu: A kiszolgáló beállításai

en: Scope
hu: Hatókör

en: New user: %name (%email).
hu: Új felhasználó: %name (%email).
