OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: edit
jv: sunting

en: Server settings
jv: Sétingan server

en: New user: %name (%email).
jv: Panganggo anyar: %name (%email).
