OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: edit
lt: redaguoti

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).
