OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Miscellaneous settings
pt: Configurações Diversas

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: edit
pt: editar

en: User settings
pt: Definições de utilizador

en: Server settings
pt: Definições de servidor

en: New user: %name (%email).
pt: Novo utilizador: %name (%email).
