OAuth2 Authentication (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: edit
ro: modifică

en: User settings
ro: Configurare utilizator

en: Server settings
ro: Configurare server

en: New user: %name (%email).
ro: Utilizator nou: %name (%email).
